למה צריך מתווך נדל"ן

תוכן עניינים

חושבים למכור או לקנות בלי מתווך? תחשבו שוב!

בישראל, הרבה אנשים עדיין לא מבינים למה צריך מתווך. אבל למעשה, באירופה וארה"ב, כמו כל העולם המערבי, לא מעיזים לבצע עסקאות נדל"ן בלי השירות הכי חשוב בתחום.

אז איך מתווך יכול לעזור לכם לסגור עסקה? איך הוא שומר על האינטרסים שלכם ומה אתם יכולים להרוויח, אם יש מתווך לצידכם?

למה צריך מתווך אם זה עולה כל כך הרבה

עלויות התיווך הן השיקול העיקרי בבחירה בין מכירה, או קנייה של נכס בעזרת מתווך או בלעדיו.

רוב המתווכים בישראל גובים 2% ממחיר העסקה, משני הצדדים - הצד המוכר והצד הקונה והתשלום מתבצע מיד לאחר חתימה על העסקה והסכום עולה, ככל שעולה סכום העסקה.

אז אפשר כמובן לבצע מכירה, או קנייה של נכס באופן עצמאי, תוך חיפוש באתרי נדל"ן שונים ברשת, או בדרכים אחרות.

אבל אם אתם מחפשים נוחות, דיוק ברמת הפרטים, ביטחון בנכס איכותי ומוכרים אמינים, או קונים אמינים ועסקה משתלמת - מתווך יעשה לכם את החיים הרבה יותר פשוטים.

מתווך מקצועי צריך להיות מנוסה בתחום, להכיר היטב את עולם הנדל"ן אבל גם את אזור הפעילות שלו, את קהלי היעד שבהם הוא מתמחה ואת העסקאות המתאימות ביותר עבורם.

בדיקות איכות ואמינות

משרד תיווך מקצועי ואמין, נוהג לבצע בדיקות אמינות על הקונים הפוטנציאליים עבור לקוחות המעוניינים למכור, או בדיקות שונות לגבי הנכס עבור לקוחות המעוניינים לקנות.

הסיבה לכך היא כפולה - ראשית, מתווכים רוצים להגן על האינטרס של הלקוח, כי כשהלקוח מרוויח, אז גם המתווך מרוויח. אבל עסקה משתלמת עובר הלקוח גם מחזקת את המוניטין של משרד התיווך ומביאה אליו לקוחות נוספים.

חיסכון בזמן

בעולם של ימינו, יותר מתמיד - זמן שווה כסף והרבה.

לכן, אנשים רבים לוקחים מתווך כדי לחסוך לעצמם את הזמן הנדרש לניהול עסקת נדל"ן, אך גם כדי להבטיח, שהעסקה מנוהלת על ידי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי מוטיבציה לסגור את העסקה הכי אופטימלית שאפשר.

מו"מ אפקטיבי

תהליך המו"מ הוא אחד השלבים החשובים בניהול עסקת נדל"ן. אין ספק שעדיף לתת למישהו מקצועי ומנוסה, שדואג לאינטרסים שלכם (כי אתם לקוחות שלו) לנהל עבורכם את המו"מ, כי זה תחום המומחיות שלו, כי על זה משלמים לו וכי הוא יכול לעשות את זה הרבה יותר טוב מכל אחד אחר.

לסיכום

ביצוע עסקת נדל"ן ללא ליווי של מתווך הוא כמו ביצוע עקירת שן ללא רופא שיניים. לכן, לפני שאתם שוקלים לחסוך לעצמכם את העלויות, כדאי לזכור שיש תמורה למחיר, כי שירותי מתווך אמנם עולים לא מעט, אבל יכולים לעזור לכם להרוויח הרבה יותר.

עדיין לא בטוחים שאתם צריכים מתווך? צרו קשר והזמינו פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות! אנחנו מבטיחים שזה ישתלם לכם!

אהבתם? שתפו

תוכן עניינים

לכל המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

עקבו אחרינו