אודותינו

שיווק פרויקטים עם תיווך דיירקט

משרד תיווך דיירקט נדל"ן הוא מותג נדל"ן מוביל באזור חיפה, חוף הכרמל והסביבה מזה עשור!
המשרד מתמחה בכל תחומי הנדל"ן באזור חיפה - פרטי, ציבורי ומסחרי, פרויקטים גדולים ונכסים קטנים.

הצוות המקצועי שלנו חי את עולם הנדל"ן ונושם את אזור חיפה, אבל בכל מה שקשור ללקוחות שלנו, אנחנו נותנים עוד הרבה יותר!

משרד נדל"ן שהוא one stop shop

דיירקט נדל"ן זה לא רק עוד משרד תיווך, עם ניסיון עשיר והיכרות טובה עם האזור. זה משרד שמבין היטב, מה נדרש מכם, כלקוחות, כדי לבצע עסקת נדל"ן: אתם צריכים להבין בתחום המשפטי, וגם בתחום הכלכלי. אתם צריכים להשיג מימון בצורה הכי משתלמת שיש, אבל גם בזמן המתאים לסגירת עסקה. אתם צריכים למצוא את העסקה המושלמת עבורכם מכל הבחינות, אבל גם לדעת איך לעשות מו"מ, שיאפשר לכם להוציא את המקסימום.

עם דיירקט נדל"ן ,אתם לא חייבים לעשות את הכל לבד, כי המשרד שלנו נותן מעטפת שירותים ייחודית לעולם הנדל"ן, שכל מי שרוצה לסגור עסקאות, חייב לקבל:

01

תיווך נכסים מסחריים, פרטיים, או ציבוריים, פרוייקטים גדולים, או נכסים קטנים.

02

ייעוץ משכנתאות. לכל מי שרוצה להשיג מימון בתנאים משתלמים.

03

ליווי משקיעים בתהליך חיפוש אחר נדל"ן איכותי להשקעה.

04

שיווק פרויקטים בנדל"ן..

05

ניהול נכסים ועוד!

מה אנחנו מציעים?

המטרה העיקרית שלנו היא לספק ללקוחותינו ליווי לכל אורך תהליך רכישה, או מכירה של נכס, תוך שקיפות מלאה, כדי שתקבלו את כל הידע הדרוש ואת כל הביטחון, שיעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם!

אנחנו מבינים היטב את החשיבות של בחירת צוות יועצים מנצח, מנוסה ומקצועי, שיעשה הכל כדי לתת לכם את התוצאה הרצויה ולכן משקיעים בצוות מנצח של בעלי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום: מתווכים מנוסים שמכירים היטב את אור חיפה וחוף הכרמל, יועצי משכנתאות יסודיים ומקצועיים, שעובדים בשבילכם, נבחרת חלומות של אנשי שיווק ועוד.

כדי לבחור עבורכם את הדרך האופטימלית להתקדם בתהליך ולקבל את התוצאות הכי טובות עבורכם, בואו לקבוע איתנו פגישת היכרות ויעוץ ראשונית - ללא התחייבות.

מוכרים או קונים דירה? הגעתם למקום הנכון! השאירו פרטים ונשמח לעזור לכם.