שיווק פרויקטים

תוכן עניינים

שיווק פרויקטים עם דיירקט נדל"ן

דיירקט נדלן משווקים את כל סוגי הפרויקטים באזור חיפה - תמ"א 38, או בניינים חדשים, הן במגזר הפרטי והן במסחרי. מעמידים לרשותכם נבחרת שיווק ומכירות נדל"ן מנצחת, עם מעטפת שירותים משלימים, שיספקו לכם את כל מה שצריך עבור שיווק מוצלח של הפרויקט.

איך ניגשים לשיווק פרויקט נדל"ן

שיווק פרויקט נדל"ן צריך להתחיל הרבה לפני שהנכסים מוכנים למכירה. הוא צריך להיעשות בצורה מחושבת, מתוכננת היטב ומקיפה, כדי לחסוך בכמות המשאבים הנדרשים, להתאים את הקמפיין לתקציב הקיים ולהפיק את המקסימום ממאמצי השיווק.

יש יזמים שמעדיפים לרכז את כל מאמצי השיווק לחודש ההשקה ויש כאלה שמעדיפים להתאים את קצב השיווק לקצב התקדמות הפרויקט - אנחנו מתאימים את עצמנו אליכם!

בהתאם לכל אחד משלבי הפרויקט, ניצור קריאייטיב מדויק, שיניע קונים פוטנציאליים להגיע למשרד המכירות!

היכרות עם הפרויקט

צוות השיווק שלנו יגיע לפגישות עם כל אנשי המפתח, האחראים על הפרויקט - היזמים, רואה חשבון, עורך דין וכל בעל מקצוע שיש לו מעורבות משמעותית בפרויקט, לצורך בניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת.

תחקיר שיווק

תחקיר שמטרתו לגלות מיהו קהל היעד הזמין ביותר לפרויקט, הקרוב גיאוגרפית, שנמצא בסטטוס הסוציו אקונומי המתאים וכמה דירות מתוך הפרויקט ניתן למכור לכל סוג של קהל יעד.

אבל גם - אילו פרויקטים דומים נוספים קיימים באזור? מה הם מציעים ללקוחות ומהי הדרך הנכונה ביותר לשווק את הפרויקט בהתאם לנתונים.

לאחר מכן אפשר לבצע חלוקה נכונה של התקציב השיווקי, לוח זמנים ריאלי ליעדי מכירה שונים וגם לבחור באופן מדויק וממוקד את אמצעי השיווק המתאימים לכל סוג של קהל יעד.

בחירת אסטרטגיה מתאימה לשיווק הפרויקט

חלק מתהליך בחירת אסטרטגיה שיווקית, הוא בחירת האמצעים המתאימים לשיווק הפרויקט, בהתאם למידע שיש לנו על קהל היעד, על פרויקטים מתחרים, על אזור הפרויקט ועוד:

  • דיגיטל - איתור הפלטפורמות הדיגיטליות המתאימות לקהל היעד ופרסום בהן
  • פרינט - פליירים, כרטיסי ביקור, ברושורים, כתבות במקומונים ועוד.
  • שילוט חוצות - בעיקר כאשר מדובר על קהל יעד מקומי, או פרסום באזורים רלוונטיים לקהל היעד.
  • פרסום ברדיו בהתאם לאופי הפרויקט
  • חלוקת דפי מידע לבתים ועסקים באזור הפרויקט
  • ראיונות בטלוויזיה - אם התקציב מאפשר ובהתאם לגודל הפרויקט

למה לשווק פרויקט איתנו?

בניגוד לענפים אחרים, שיווק ופרסום פרויקט נדל"ן צריך לחיות את השטח, להתאים את עצמו לקצב מכירות מבוקש, לעשות התאמות בכל רגע נתון כדי לשמור על קמפיין אפקטיבי לאורך זמן.

תיווך דיירקט פועלים בחיפה והסביבה למעלה מעשור,חיים ונושמים את עולם הנדל"ן של חוף הכרמל, מכירים את עולם הנדל"ן באזור חיפה על בוריו, על היבטיו השונים ועל השחקנים החשובים במגרש.

עם דיירקט נדל"ן תקבלו קמפיין שיווקי שעובד, שחוסך לכם בעלויות ומביא תוצאות כמו שרציתם! מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום לתיאום פגישה - ללא התחייבות!

אהבתם? שתפו

תוכן עניינים

צריכים ייעוץ משכנאות?

עקבו אחרינו

אודות דיירקט נדל"ן