ליווי משקיעים

תוכן עניינים

ליווי משקיעים הדרך הבטוחה ליצירת ביטחון כלכלי

השקעה בנדל"ן נחשבת לאפיק בטוח בהשוואה להשקעות מסוגים אחרים, אבל אפשר להבין אם אתם חוששים להשקיע - כי חסר לכם ידע, חסר לכם זמן להשקיע ובעיקר - כי חסר לכם ביטחון, כדי לבחור השקעה שתהיה משתלמת עבורכם לטווח ארוך. אם התיאור הזה מתאים לכם, שירות ליווי משקיעים של דיירקט נדל"ן - מיועד בדיוק בשבילכם. אבל מה זה אומר בדיוק?

מי צריך ליווי משקיעים?

אם גם אתם רוצים להשקיע בנדל"ן כדי ליצור ביטחון כלכלי עבורכם ועבור המשפחה שלכם לטווח ארוך, אתם כבר בדרך הנכונה. אבל אם אתם עדיין מתלבטים לגבי תהליך ליווי משקיעים, תשאלו את עצמכם שתי שאלות:
האם אתם יודעים מה לבדוק ואיך לבדוק?
האם יש לכם את הזמן להשקיע בחיפוש אחר הנכס המושלם?
אם התשובה לאחת משתי השאלות או לשתיהן היא "לא", זה סימן שאתם צריכים ליווי משקיעים.

מישהו שמתרוצץ בשבילכם בין נכסים ושכונות, שבודק בשבילכם מגוון נכסים פוטנציאליים אבל לא מתפשר על משהו פחות ממדוייק לצרכים שלכם, שיכול לחסוך לכם זמן, אבל גם הרבה תסכולים וטעויות יקרות.

איך מתבצע תהליך ליווי משקיעים?

ליווי משקיעים מתחיל בפגישת ייעוץ, בה אנחנו לומדים להכיר אתכם ואת כל הרקע הדרוש, כדי להבין מהי העסקה האופטימלית בשבילכם. לאחר מכן אנחנו מחפשים במאגר הנכסים שלנו, אבל גם בכל מקום אפשרי שם בחוץ, לפי ההנחיות והכיוון הכללי שנתתם לנו.

אנחנו בודקים נתונים מגוונים, כמו מצב הנכס, סטטוס משפטי שלו, סביבת הנכס, תוכניות פיתוח באזור, תשתיות, שכנים ועוד. לאחר איתור הנכס המתאים, אנחנו יוצאים למשא ומתן מול המוכרים, במקביל לעבודה מסודרת מול כל בעלי המקצוע הרלוונטיים, כמו עורכי דין, שמאים, יועצי משכנתאות וגם קבלנים אם צריך.

הדגש אצלנו הוא על ליוי צמוד בשקיפות מלאה, שיתן לכם ביטחון מלא בעסקה ובכדאיות שלה. לבסוף - אנחנו מציעים גם שירות ניהול נכסים, הכולל איתור של שוכרים פוטנציאליים, או קונים ומתן של כל השירותים הנחוצים כדי שאתם תוכלו ליהנות מהרווחים, בלי לעבוד קשה.

לסיכום

הצוות המקצועי של דיירקט נדל"ן כולל מתווכים מהשורה הראשונה, שחיים ונושמים את אזור חיפה, חוף הכרמל וטירת הכרמל מעל עשור, לצד יועצי משכנתאות, מנהלי נכסים וגם מתווכים מומחים בתחום נדל"ן מסחרי.

מעטפת מלאה של כל השירותים שאתם צריכים כדי לאתר ולסגור את העסקה המושלמת בשבילכם.

צרו קשר עוד היום לקבוע פגישת היכרות והתאמה של שירות ליווי משקיעים צמוד, מותאם לצרכים שלכם!

ללוח הדירות להשקעה לחצו כאן 

אהבתם? שתפו

תוכן עניינים

צריכים ייעוץ משכנאות?

עקבו אחרינו

אודות דיירקט נדל"ן